Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642
MUDr. Katarína TřískováKorektivní dermatolog

Odstranění vrásek

Stárnutím dochází ke ztrátě kolagenových a elastinových vláken a pokožka se ztenčuje, je povadlá a objevují se vrásky. Ty mohou ovšem vznikat už v mladším věku vlivem mimiky obličeje. Mimika každého z nás je daná geneticky a je u každého trochu jiná. Někdo má větší sklon k tvorbě vějířků okolo očí, jiný se zase mračí, když se soustředí nebo ho oslní slunce. S léty tyto opakované pohyby vytvářejí vrásky. Nejčastěji ošetřujeme mimické vrásky v horní části obličeje, které vznikají pohybem obličejových svalů. Oblast dolní poloviny obličeje s přechodem na krk a oblast dekoltu zase patří rejuvenačním metodám. Prohřátím podkoží přiděláváme kolagenní vlákna a tím kůži zpevňujeme - k tomu slouží lasery, radiofrekvence a ultrazvuk. Další metody, jako jsou různé druhy mezoterapie, dodávají pokožce kyselinu hyaluronovou a další důležité látky prospěšné pro její regeneraci.

Proč v MEDICOM Clinic

1
Používáme jen ty nejkvalitnější a schválené produkty.

4
Cílem našich zákroků je respektování a zachování vaší přirozenosti.
2
Sledujeme trendy a neustále se vzděláváme.
5
Jako jedny z mála máme kromě dermatologie i atestaci z korektivní dermatologie.
3
Patříme k nejzkušenějším v oboru – více než 10 let praxe.

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Bližší informace

O zákrokuPokyny před a po

Bližší informace o zákroku

Ať už potřebujete pozvednout koutky úst, vyhladit vrásky kolem čela, zjemnit vrásky kolem horního rtu, zbavit se jizviček po akné nebo mít smyslnější rty, v žádném případě na vás nebudou prováděny žádné experimenty, ale podstoupíte zákrok s garancí v praxi osvědčené metody.

MEDICOM Clinic nabízí široké portfolio miniinvazivních zákroků k vyhlazení vrásek:

Aplikace botulotoxinu a výplní – V naší nabídce najdete výplňové materiály pro vyhlazení vrásek na bázi kyseliny hyaluronové a botulotoxinu.

Laserové omlazení pleti neinvazivní (rejuvenace) – podkoží je prohřáté laserovým paprskem neinvazivně tj. bez porušení povrchové vrstvy kůže a tím nastartujeme regeneraci kolagenu. Ošetření je vhodné alespoň 2-3x zopakovat.

Laserové omlazení pleti invazivní (resurfacing) CO2 nebo erbiovým laserem - laserový paprsek dopadá na kůži v mikrobodech, které vytváří mřížku. Dojde k odpaření drobných oblastí epidermis a uvolněné teplo v hloubce prohřeje kolagen. Díky tomu dochází k intenzivní remodelaci (přestavění) kolagenních vláken a k stimulaci jejich nové produkce. Po odpaření drobných bodů se pokožka vyhlazuje a barevně sjednocuje. Volíme si nejen intenzitu, ale i hloubku ošetření, čímž docílíme široké škály ošetření od jemného laserového peelingu až po laserový resurfacingu. Efekt zákroku posuzujeme s odstupem týdnů.

Mezoterapie – aplikace speciálních léčivých roztoků nejčastěji s obsahem kyseliny hyaluronové (lze jí obohatit o další látky jako jsou vitamíny a aminokyseliny a manitol) do střední vrstvy kůže. Díky mezoterapii nastartujeme tvorbu kolagenu, kůže se hydratuje a vypíná a jemné povrchové vrásky se vyrovnávají.

Plazmaterapie – efektivní zákrok, který rozjasní pleť a nastartuje její regeneraci. Mikrojehličkami aplikujeme vlastní krevní plazmu do pokožky, a protože obsahuje přirozené růstové faktory, podpoříme tak novotvorbu kolagenu i kyseliny hyaluronové. Zákrok se doporučuje také jako prevence stárnutí a je nutné ho 2-3x zopakovat.

eTwo/eMatrix – radiofrekvenční ošetření pleti – díky prohřátí podkoží v oblasti obličeje, krku či dekoltu dochází k významné regeneraci kolagenu a následnému zpevnění pleti a redukci jemných vrásek. Je vhodné i pro tmavší fototypy nebo na lehce opálenou kůži. Zákrok doporučujeme provést minimálně 2x. Provádíme jej celoročně s doporučením ochrany proti slunci po dobu 4-6 týdnů po zákroku.

Ulthera – podkoží je prohřáté neinvazivně vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku. Jediné ošetření nastartuje hloubkovou regeneraci podkoží, po kterém dochází ke zpevnění a vypnutí ochablé kůže obličeje.

Před zákrokem

Dle typu vybraného ošetření.

Po zákroku

Dle typu vybraného ošetření.

Připravujeme

Tým lékařů

Michal Puls
Primář kliniky MEDICOM Clinic
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Peter Ondrejka
Vedoucí lékař kliniky v Praze
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Petr Pachman
Vedoucí lékař kliniky v Brně a Jihlavě
Plastický chirurg
Působnost: Brno, Jihlava
Pavel Horyna
Vedoucí lékař kliniky v Ústí nad Labem
Plastický chirurg
Působnost: Praha, Ústí nad Labem
Prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.
Plastický chirurg
Působnost: Brno
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
Působnost: Brno
MUDr. Markéta Majerová
Vedoucí lékařka korektivní dermatologie
Působnost: Praha
MUDr. Katarína Třísková
Korektivní dermatolog
Působnost: Praha
Eva Harapátová
Korektivní dermatolog
Působnost: Praha
MUDr. Martina Neradová Richterová
Korektivní dermatolog
Působnost: Brno, Jihlava
Milada Franců
Plastický chirurg
Působnost: Brno
Josef Kulhánek
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Lubomír Šmuk
Vedoucí anesteziolog
Působnost: Praha
Zdeněk Brodecký
Anesteziolog
Působnost: Brno
Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top