Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Online poradna

Vítáme Vás v naší online poradně. Rádi odpovíme na Vaše dotazy. V této sekci naleznete také svoji odpověď. Oznámení o odpovědi Vám bude zasláno na email.

Máte dotaz?

Téma dotazu:(zadejte stručně téma dotazu)

Typ:

Text:


E-mail:

Přiložit foto:


Foto není povinné, lze vložit pro představu lékaře o vašem problému. Fotografie se nezobrazí v sekci dotazů a odpovědí. Maximální velikost snímku 2MB.

Chci dostávat newsletter:

Filtr odpovědí

zobrazit typ:
ze dne:
zobrazit dle hledaného výrazu:

Vaše dotazy a naše odpovědi

zvětšení prsou

29.05.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, jsem objednana k vám na konzultaci do Brna ohledně zvětšení prsou a mám pár otázek..
jsem rok po porodu a udelali se mi na prsou par strii, kdyz pujdu na zvetseni strie tam asi zustanou + pribydou nove jizdy,ktere už nezmiznou? a take den operaci si tam uvas poležím a druhý den už muzu domu? jde mi oto, že mám díte že bych chtěla jít co nejdříve a dočetla jsem se take, že podprsenka je take soucasti, ze si nemusim platit? a ještě otázka.kdyz mam jedno prso o trosku vetsi jak druhe zustane to tak i po modelaci a zvetseni prsou? .... noším podprsenku vel 75B, udela mi to pekna, pevna prsa...ale chtela bych větší je možnost priklad 350ml? je to jen čiste moje vec jakou velikost zvolím? Jde mi oto , že tchyne ma 250 a lituje,že si nedala vetsi.. když už tak už.. :-D děkuji vám za odpovědi..:-)

Dobrý den, veškeré Vaše dotazy Vám rád zodpoví plastický chirurg při osobní konzultaci.
Po operaci je 1 den hospitalizace u nás na klinice, kompresivní prádlo je v ceně zákroku, na velikosti implantátů se domluvíte s lékařem stejně tak na řešení asymetrie.

Zobrazit

operace horních víček

29.05.2016 - Plastická chirurgie

Jaká je prosím cena tohoto zákroku?
Díky

Dobrý den, operace horních víček stojí na naší klinice v Praze a v Brně 11.990,-Kč, na klinice v Ústí nad Labem a v Jihlavě 9.990,- Kč. Na konzultaci s lékařem se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642. Termín objednání Vám také sdělí přímo na zákaznické lince.

Zobrazit

SlimLipo

29.05.2016 - Liposukce

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na cenu liposukce SLIMLIPO. Oblasti břicho a boky.

Děkuji

Dobrý den, liposukce Slim lipo je nejšetrnější liposukce, provádí se nejčastěji v lokální anestezii- cena za jednu oblast je 44.990,- Kč. Před samým odstraňováním tuku z podkoží pomocí kanyl, se tuk nahřívá laserovým vláknem a tím dochází k minimálnímu poškození podkoží. Rovněž laserový paprsek pomáhá vypínat kůži. Doba rekonvalescence se také zkracuje přibližně o dva týdny,tzn., že můžeme říct, že je potřeba nosit kompresivní prádlo 3-4 týdny. Doporučuji Vám konzultaci u naší odborné konzultantky, která se na Vás podívá a vše o zákroku Vám vysvětlí. Na konzultaci se můžete objednat na tel. čísle - 800 254 642.

Zobrazit

Zvětšení prsou.

27.05.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik stojí zvětšení prsou kulatými implantáty? Vždy jsem měla malá prsa, ale po dvou dětech a čtyřech letech kojení nemám žádné. Po psychické stránce se s tímto hendikepem žije těžko.

Dobrý den, augmentace prsou stojí na naší klinice v Praze 39.990,-Kč v Brně 35.990,- Kč + cena implantátů, která se pohybuje od 28.000,- Kč do 38.000,-Kč. Záleží na značce implantátů, na naší klinice se používají různé značky implantátů- Eurosilicone, Mentor, Polytech. Cena konzultace s plastickým chirurgem je 500,-Kč, při objednání operace do 14 dnů od konzultace se cena konzultace odečítá z ceny zákroku. O volných termínech ke konzultaci i k operaci se můžete informovat na naší zákaznické lince- 800 254 642.

Zobrazit

Rozestup břišních svalů

25.05.2016 - Plastická chirurgie

Dobrý večer.
Myslím si, že mám rozestup břišních svalů, nedokážu posoudit jak veliký, ale dost mě břicho obtěžuje. K tomu mám kýlu, která mě taky zlobí. Slyšela jsem, že některé zákroky hradí zdravotní pojišťovna podle závažnosti a konkrétního případu.
Ráda bych věděla, jestli tomu opravdu tak je.
Děkuji za odpověď, J.

Dobrý den, ano některé zákroky hradí zdravotní pojišťovna, naše klinika je však zcela privátní a veškeré zákroky si u nás klienti hradí sami, nemáme smlouvu s žádnou z pojišťoven.

Zobrazit

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

Volejte zdarma
800 CLINIC
800 254 642
Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top