Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Plastická chirurgie – obecné informace

Plastická chirurgie prodělává v současnosti bouřlivý rozvoj stejně jako další odvětví medicíny. Je to dáno současným trendem, udržet si mladistvý a přitažlivý vzhled. Obor plastická chirurgie je laickou veřejností často zaměňován za chirurgii kosmetickou či estetickou. Ta je však pouze součástí celé plastické chirurgie. Právě oblast estetická chirurgie prožívá určitý boom. Plasticko-chirurgické operace se stále více přibližují ideálu fyziologického operování, lze vybírat ze širokého spektra operačních postupů a tím z pohledu dosažitelných funkčních a estetických výsledků využít ten nejvhodnější.

Proč v MEDICOM Clinic

1
Zázemí důvěryhodné kliniky s 10letou tradicí v ČR.
4
Odvoz domů zdarma – Po zákroku vás odvezeme domů zdarma v rámci Prahy, Brna, Jihlavy a Ústí nad Labem.
2
Naším cílem je respektování vaší přirozenosti.
5
Nadstandardní péče díky spolupráci plastických chirurgů s korektivními dermatoložkami.
3
Lékaři na telefonu – Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete.

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Bližší informace

Plastická chirurgie je dostupná pro všechny

Současný pokrok ve zdravotnictví a technice umožňuje pomocí plastické operace „opravit“ na lidském těle téměř vše – od plastických operací krku, prsou a obličeje, až po operace stehen a paží. Operační výkon plastické chirurgie by měl však přinést především pomoc, vyřešit estetický problém, který může být nositelem komplexů či trápení. Plastická chirurgie již není výsadou bohatých či známých osobností. Díky variabilním možnostem financování se staly plastické operace dostupnými pro všechny, jejich ceny se dají srovnat například s cenou dovolené. Velice často a mylně se plastické operace spojují s rozmarnými ženami, pro něž je vzhled a image životní prioritou. Pravdou však je, že zkušený plastický chirurg může pomoci i v jiných oblastech.

Plastická chirurgie pomáhá při léčbě

Plastická chirurgie může pomoci například při zevních vrozených vadách, které zatěžují svého nositele vzhledově i funkčně. Několika etapovou operační léčbou lze dosáhnout výrazného zlepšení stavu a tím umožnit postiženému začlenit se do společnosti. Existuje široká škála kožních nádorů, mnohé z nich jsou relativně nebezpečné a poměrně snadno léčitelné. V oblasti akutních úrazů se plastická chirurgie prolíná s dalšími operačními obory. Cílem plastické operace je zachránit poškozenou část těla. Plastická chirurgie řeší i úrazové stavy, které si velice často vyžádají použití rozličných mikrochirurgických technik. Jedná se vždy o složitý a řadu hodin trvající operační zákrok. Z hlediska lidského těla je pro plastické operace velice zajímavou oblastí lidská ruka, která je považována za nejdokonalejší živý nástroj. Vzhledem k její zranitelnosti je počet úrazů v této krajině poměrně značný, proto jsou plastické operace na šlachách, kostech, kloubech, nervově cévních svazcích či pouze na kůži ruky a prstů velice časté. Plastická chirurgie může pomoci také ve stavech po popáleninách.

Plastická chirurgie vrací sebevědomí

Za kosmetické vady jsou považovány získané i vrozené odchylky od fyziologické normy, které snižují osobní i společenskou hodnotu postiženého. Tyto vady obvykle neovlivňují fyziologickou funkci, ale v mnoha případech vážně narušují psychiku člověka. Po zhodnocení vady musí ale v některých případech plastický chirurg umět šetrně odmítnout ty, jejichž motiv k operaci je nelogický a očekávání výsledku nereálné. Proto by měla být každá plastická operace předem důkladně zvážena, neboť se jedná o rozhodnutí na celý život. Výsledek návštěvy plastické chirurgie je nejen estetický, ale i psychický. To, jak se cítíme, vnímáme, se odráží v našem každodenním životě. Návrat ztraceného sebevědomí se následně promítá v rodinných i pracovních vztazích.

Pokračujte dále na webu estetické a plastické chirurgie MEDICOM Clinic - přečtěte si o nejžádanějších zákrocích naší plastické chirurgie: operace poprsí, tumescentní liposukce a vyhlazení vrásek..

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top