Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Implantáty, které používáme

Na našem pracovišti používáme ke zvětšení poprsí silikongelové implantáty pouze od renomovaných světových výrobců, jejichž použití zaručuje spolehlivý, dlouhodobý a estetický efekt. Texturovaný povrch implantátu zaručí jeho fixaci přilnutím k prsní tkáni a tím snižuje riziko reakce organizmu na implantát. Nabízíme široký výběr velikostí a tvarů, samozřejmostí jsou implantáty kulaté nebo anatomické, které kopírují přirozený tvar prsu.

Proč v MEDICOM Clinic

1
Specializace na operace prsou – Našim lékařům se ročně k operaci prsou svěří více než 1000 žen.
4
Lékaři na telefonu – Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete.
2
Pouze certifikované implantáty – Používáme implantáty pouze od renomovaných výrobců.
5
Odvoz domů zdarma – Po zákroku vás odvezeme domů zdarma v rámci Prahy, Brna, Jihlavy a Ústí nad Labem.
3
Maximální bezpečí – Nejbezpečnější Low-Flow narkóza vč. zahřívání vašeho těla a použití trombotických punčoch.

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Bližší informace

O zákroku

EUROSILICONE (Francie)

logo EUROSILIOCONE Prsní implantáty Eurosilicone jsou na trhu již déle než 20 let. Výrobní závod, sídlící ve Francii, je jedním z nejmodernějších a největších v Evropě.

Kulaté nebo anatomické implantáty Eurosilicone jsou dostupné v různých velikostech a profilech tak, aby byly vhodné k parametrům Vašeho těla a splnily osobní očekávání. K jejich výrobě se používá kvalitní silikonový gel Nusil, který je jeden z nejkvalitnějších na celosvětovém trhu. Vysoce kohezivní gel obsažený v implantátech snižuje riziko mikroskopického úniku silikonu přes pouzdro implantátu a umožňuje trvalé udržení požadovaného tvaru implantátu. Nejnovější kvalitní technologie texturování CRISTALLINE snižuje výskyt kapsulární kontraktury a riziko bakteriální kontaminace na minimum.

Implantáty jsou testovány a vyráběny podle přísných norem v té nejvyšší kvalitě a jsouv souladu s normami ISO, splňující požadavky Evropské unie. Všechny implantáty Eurosilicone mají CE certifikát.

POLYTECH (Německo)

logo POLYTECH Německý výrobce POLYTECH Health & Aesthetics se již od konce 70. let zaměřuje na vysokou užitnou hodnotu texturovaných a polyuretanových implantátů, jež jsou plně certifikovány pro použití ve všech zemích Evropské unie.

Na prsní implantáty POLYTECH se vztahuje doživotní záruka „Implants of Excellence“ garantovaná výrobcem. Společnost POLYTECH Health & Aesthetics obdržela jako první výrobce prsních implantátů CE certifikát v roce 1995 a trvale splňuje nejpřísnější normy. Vyrábí pestrou paletu silikonových implantátů, které umožňují velký výběr korekce kontur. Silikonový gel, který společnost používá, drží tvar a po mechanickém stlačení se vrací do původního stavu.

Německý výrobce prsních implantátů POLYTECH Health and Aesthetics před necelými 3 lety přišel na trh s novou řadou implantátů Sublime Line. Gel uvnitř implantátu je kohezivním, nelámavým typem nové generace a je používán pouze u implantátů této značky. Výsledkem tohoto přístupu je eliminace mechanického poškození implantátu. Optimální míra texturace na obalu implantátu zajistí přirozenou integritu ve vztahu k okolním tkáním.

Zcela ojedinělý typ implantátů pro potlačení výrazných kapsulárních kontraktur se vyrábí s mikropolyuretanovým povrchem a POLYTECH je jediným výrobcem těchto implantátů nesoucí název Sublime Line Microthane. Všechny tvary a projekce jsou primárně v běžné texturované podobě a rovněž s povrchy mikrotexturace a mikropolyuretanu.

MENTOR (USA)

logo MENTOR Prsní implantáty MENTOR® jsou špičkovým produktem největšího světového producenta v oblasti plastické chirurgie – americké společnosti Mentor. V celosvětovém měřítku se jedná o nejkvalitnější implantáty s dlouholetou tradicí. Prsní implantáty MENTOR®, jako jedny z mála, získaly schválení americké instituce FDA (Food and Drug Administration), protože dokázaly splnit nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost, které FDA vyžaduje.

Gelové prsní implantáty MENTOR® obsahují originální kohezivní MemoryGel®, který je zcela bezpečný a nevytéká. MemoryGel® je navržen tak, aby implantáty držely svůj optimální tvar a současně zůstaly přirozeně měkké. Můžete si vybrat ze široké nabídky kulatých i anatomicky tvarovaných implantátů, přesně na míru podle Vašich představ a požadavků.

Pro správné usazení implantátu a zdárný průběh operace je důležitá i povrchová textura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají unikátní povrch SILTEX®, který umožňuje ideální spojení implantátu s okolní tkání, díky tomu mají implantáty MENTOR® nejnižší prokázaný výskyt postoperačních komplikací.

Společnost Mentor má k dispozici nejrozsáhlejší dlouhodobá data sledování chování implantátu v těle klientek, díky tomu jsou implantáty MENTOR® prověřené, a tím pro ženy bezpečnější. V současné chvíli je již více než milion žen na celém světě pyšnými nositelkami implantátů MENTOR®.

Před zákrokem

Po zákroku

Připravujeme

Tým lékařů

Michal Puls
Primář kliniky MEDICOM Clinic
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Peter Ondrejka
Vedoucí lékař kliniky v Praze
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Petr Pachman
Vedoucí lékař kliniky v Brně a Jihlavě
Plastický chirurg
Působnost: Brno, Jihlava
Pavel Horyna
Vedoucí lékař kliniky v Ústí nad Labem
Plastický chirurg
Působnost: Praha, Ústí nad Labem
Prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.
Plastický chirurg
Působnost: Brno
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
Působnost: Brno
MUDr. Markéta Majerová
Vedoucí lékařka korektivní dermatologie
Působnost: Praha
MUDr. Katarína Třísková
Korektivní dermatolog
Působnost: Praha
Eva Harapátová
Korektivní dermatolog
Působnost: Praha
MUDr. Martina Neradová Richterová
Korektivní dermatolog
Působnost: Brno, Jihlava
Milada Franců
Plastický chirurg
Působnost: Brno
Josef Kulhánek
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Lubomír Šmuk
Vedoucí anesteziolog
Působnost: Praha
Zdeněk Brodecký
Anesteziolog
Působnost: Brno
Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top