Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Zvětšení prsou s implantáty

Ženy si od krásných prsou slibují řadu pozitiv – zájem mužů, vyšší sebevědomí a v neposlední řadě úspěch v osobním i pracovním životě. Spousta žen se po čase nakonec odhodlá napravit, co příroda zanedbala, ať už geneticky nebo vlivem těhotenství a kojení, a navštíví ordinaci plastického chirurga. Pomocí implantátů lze dosáhnout žádaného tvaru poprsí a také jejich zvětšení až o několik čísel. Augmentace pomocí implantátů patří v dnešní době k nejčastějším plastických operacím. Na klinice MEDICOM Clinic provádí tento zákrok velmi zkušení a profesionální lékaři, kteří mají za sebou nespočet krásných výsledků a spokojených žen.

Proč v MEDICOM Clinic

1
Specializace na operace prsou – Našim lékařům se ročně k operaci prsou svěří více než 1000 žen.
4
Lékaři na telefonu – Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete.
2
Pouze certifikované implantáty – Používáme implantáty pouze od renomovaných výrobců.
5
Odvoz domů zdarma – Po zákroku vás odvezeme domů zdarma v rámci Prahy, Brna, Jihlavy a Ústí nad Labem.
3
Maximální bezpečí – Nejbezpečnější Low-Flow narkóza vč. zahřívání vašeho těla a použití trombotických punčoch.

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Paní Markéta, 24 - na mateřské dovolené
Do videogalerie

Do fotogalerie před a po

Bližší informace

O zákrokuPokyny před a po

Bližší informace o zákroku

Zvětšení prsou je velmi efektní operační zákrok u žen s nedostatečně vyvinutými prsy či u žen, u kterých došlo k redukci žlázové tkáně při hubnutí, endokrinním onemocnění, následkem opakovaného kojení nebo hormonálních změn v klimakteriu. Velikost ženského poprsí je dána objemem tukové tkáně a prsní žlázy. Zvětšení prsou je tedy zákrok, při němž se nedostatek tkáně nahradí speciálními silikongelovými implantáty. Tvar prsních implantátů se volí individuálně dle anatomických podmínek a představ pacientky – kulaté implantáty či anatomické, které kopírují přirozený tvar prsu (tvar kapky). Objem implantátů se nejčastěji pohybuje mezi 250 až 350 ml, s ohledem na přání pacientky a velikosti a tvaru jejího hrudníku.

Na našem pracovišti používáme ke zvětšení prsou silikongelové implantáty pouze od renomovaných světových výrobců. Použití kvalitních silikonových prsních implantátů zaručuje spolehlivý a dlouhodobý efekt a snižuje riziko reakce organizmu na implantát. Přítomnost implantátů nevylučuje schopnost kojení.

Pro koho je tento zákrok vhodný?

Zvětšení poprsí silikongelovými implantáty lze provést u žen, které mají prsa objemově malá, ale bez většího poklesu a dvorec s bradavkou je umístěn výše, než je podprsní rýha.

Jak probíhá zvětšení prsou?

Silikongelový implantát lze vložit pod velký prsní sval nebo na jeho povrch. Pod sval se vkládá implantát především u štíhlých žen s malými prsy, sval v tomto případě zakrývá okraj implantátu. Při vložení implantátu pod prsní sval není narušeno případné pozdější kojení. Druhou možností je vložení implantátu pod mléčnou žlázu, tedy na povrch velkého prsního svalu. O typu zákroku vždy rozhodne plastický chirurg na základě konzultačního vyšetření.  Prsní implantát lze do prsou vložit třemi možnými přístupy: 3 - 4 cm dlouhým řezem vedeným v podprsní rýze, řezem skrze tmavou kůži okolo bradavky nebo řezem v podpaží.

Samotný operační zákrok zvětšení prsou trvá přibližně hodinu. Provádí se v celkové anestezii po předchozím komplexním předoperačním vyšetření. Pacientka musí být v době operace zdráva a v dobré fyzické i psychické kondici.

Před zákrokem

Přibližně 4 týdny před operací by neměla pacientka užívat léky ovlivňující krevní srážlivost. Dva týdny před zvětšením poprsí s modelací by neměla prodělat žádné akutní onemocnění, např. nachlazení, virózu apod. K operaci se pacientka dostaví nalačno a po provedení základní tělesné hygieny, s umytými vlasy, bez líčení. Protože se jedná o operaci v celkové anestézii, je nutné předoperační vyšetření včetně labolatorního vyšetření a EKG všeobecným lékařem nebo internistou. Upozorňujeme na nutnost vyloučit konzumaci alkoholu, cigaret a kofeinu 48 hod. před a alespoň 24 hod. po operaci.

Po zákroku

Po operačním zákroku zůstává pacientka hospitalizovaná na klinice obvykle 1 – 3 dny dle doporučení operatéra. Nejdéle do 48 hodin jsou odstraněny drény a pacientka může být propuštěna do domácího ošetření. Asi za 10 dní jsou odstraněny stehy. Žena se musí vyvarovat namáhavé zátěži horních končetin, zejména rychlých a extrémních pohybů. Po operaci musí používat elastické prádlo, podprsenku, po dobu nejméně tří až šesti týdnů. Do běžného režimu se může pacientka zapojovat přibližně od třetího pooperačního týdne. Za tvarově stabilizované lze prsy považovat až zhruba od 2. pooperačního měsíce, kdy lze současně zvyšovat fyzickou zátěž k úrovni před operačním zákrokem.

Připravujeme

Připravujeme

Tým lékařů

Michal Puls
Primář kliniky MEDICOM Clinic
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Peter Ondrejka
Vedoucí lékař kliniky v Praze
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Petr Pachman
Vedoucí lékař kliniky v Brně a Jihlavě
Plastický chirurg
Působnost: Brno, Jihlava
Pavel Horyna
Vedoucí lékař kliniky v Ústí nad Labem
Plastický chirurg
Působnost: Praha, Ústí nad Labem
Prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.
Plastický chirurg
Působnost: Brno
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
Působnost: Brno
MUDr. Markéta Majerová
Vedoucí lékařka korektivní dermatologie
Působnost: Praha
MUDr. Katarína Třísková
Korektivní dermatolog
Působnost: Praha
Eva Harapátová
Korektivní dermatolog
Působnost: Praha
MUDr. Martina Neradová Richterová
Korektivní dermatolog
Působnost: Brno, Jihlava
Milada Franců
Plastický chirurg
Působnost: Brno
Josef Kulhánek
Plastický chirurg
Působnost: Praha
Lubomír Šmuk
Vedoucí anesteziolog
Působnost: Praha
Zdeněk Brodecký
Anesteziolog
Působnost: Brno
Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
  Top