Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642
Známé tváře

Paní Lada, 35 - fyzioterapeutka

Paní Lada měla problém s nerovnoměrně uloženým tukem v oblasti břicha, boků a zevních stehen. Ideálním řešením pro ni byla liposukce, tedy odsátí nadbytečného tuku. Je fyzioterapeutka, s pacienty občas cvičí a necítila se před nimi dobře. Byla vždy sportovně založená a měla hezkou postavu, bohužel před pár lety byla ze zdravotních důvodů nucena přestat aktivně sportovat a kila začala přibývat. Chtěla vypadat a cítit se dobře, jako dřív. Dlouho o liposukci VASER Lipo® snila a soutěž Krásnější s Medicom VIP pro ni byl velký impuls.

MUDr. Peter Ondrejka "Paní Lada u nás podstoupila ultrazvukovou liposukci VASER Lipo, což je velice účinná a zároveň šetrná liposukční metoda. Zákrok jsme provedli v celkové anestezii, jelikož jsme odsávali tři oblasti – břicho, boky a zevní stehna. Liposukce VASER Lipo je unikátní v tom, že se nejdříve všechny oblasti projedou ultrazvukovou kanylou. Působením ultrazvuku se tukové buňky postupně rozpouštějí, nenarušují se okolní tkáně s odsává se pouze čistý tuk. Díky tomu je zákrok šetrnější, hojení a následná rekonvalescence mnohem rychlejší," uvádí MUDr. Michal Puls, CSc., primář kliniky MEDICOM Clinic. "Paní Ladě jsme odsáli zhruba 2,5 l tuku a výsledek jsme mohli pozorovat již po 8 týdnech," dodává

A jak se cítí paní Lada po zákroku?

"První týden byl trošku náročný, odsátá místa byla citlivá a bolavá, ale s tím jsem počítala, byla to přiměřená reakce. Z výsledku jsem opravdu nadšená, kamarádky mi závidí a chtějí jít také. Mohu si konečně koupit o číslo menší džíny, protože mám užší pas a břícho se také výrazně zmenšilo. Jsem moc spokojená, stojí to za to a doporučuji tento zákrok všem, koho trápí stejný problém, jak trápil mě!"

Fotogalerie – Paní Lada


Foto Před a Po paní Lady. Výsledek je pěkně viditelný po 7 týdnech od operace. Maximální efekt se dostaví 3 měsíce po zákroku.

Foto Před a Po paní LadyFoto Před a Po paní LadyFoto Před a Po paní LadyFoto Před a Po paní LadyFoto Před a Po paní LadyFoto Před a Po paní Lady. Foto Před a Po paní LadyFoto Před a Po paní Lady. Foto Před a Po paní Lady.

Proměna paní Lady

A takto to dopadlo, když si vzal do parády paní Ladu profesionální fotograf...


Autor fotografie: Anna Kovačič

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

Volejte zdarma
800 CLINIC
800 254 642

Augmentace prsou

Augmentace s modelací

Tumescentní liposukce

Operace očních víček

Odstranění pocení

Vyhlazení vrásek

Facelift

Celková proměna

Operace nosu

Abdominoplastika

Zmenšení poprsí

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top