Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Zkušenosti našich klientů

Filtrovat dle kategorii

21.06.2016

Petra Schwingerova-celik

Dobry den ja som podstupila abdominoplastiku u p.Brychtu pred 3 mesiacmi a musim povedat ze takeho profesionala som nevidela a co sa tyka personalu a proste vsetkeho na 1 starali sa ako v bavlnke o mna. Mozem len odporucit! A co sa tyka operace konecne mam brucho po akom som snivala.

Firmy cz

15.06.2016

Martina

Po konzultacích na 4 různých klinikách v Brně byla jasná volba Medicom Clinic. Krásné prostředí kliniky, moc milé recepční, a nakonec skvělý a moc sympatický pan doktor Pachman :) Prsa jsem měla po kojení a hubnutí prázdná, podstoupila jsem augmentaci s modelací a výsledek je naprosto dokonalý, jakýkoliv problém se mnou ihned řešil, takže komunikace na jedničku. Musím chválit i personál, sestřičky suprové, jejich péče před i po operaci byla úžasná. Velký DÍK celému Medicomu za splněný sen :)

Google +

07.06.2016

Ivana Koubová

Hezký den, v prosinci 2015 jsem v Medicomu podstoupila operaci nosu. Jednalo se o celkovou rekonstrukci - tvrdá i měkká část. Operoval mě pan doktor Ondrejka. Od prvního setkání nebyly žádné pochybnosti, tuto kliniku jsem si vybrala i na základě doporučení kolegyně, pan doktor byl velmi milý, ihned jsme si domluvili termín a jak bude operace probíhat. Personál kliniky byl také velice ochotný. Vše dopadlo na jedničku a jsem ráda, že jsem se pro zákrok rozhodla. Děkuji!

Firmy cz

06.06.2016

Ivana Kubínová

Na klinice jsem podstoupila zvětšení prsou. Kliniku mohu jen doporučit. Skvělá práce doktorů a následná péče sestřiček. Prostě úžasné!

31.05.2016

Juliet Winklerová

Chtěla bych poděkovat doktoru Horynovi. Jsem čerstvě po operaci, ale jsem velmi spokojená s celou klinikou i úžasným personálem. Pokud se někdo rozhodujete nad klinikou Medicom, neváhejte. Perfektní péče, jako v bavlnce.

27.05.2016

Andrea Wohlstatova

Byla jsem maximálně spokojená, vše naprosto dokonalé....

23.05.2016

Katka Hermachová

Vynikající přístup celého týmu, od recepčních, sestřiček až po vynikající doktory. Byla jsem u MUDr. Horyny a je báječný, milý, lidský, ochotný. Na klinice jsem se cítila jako v bavlnce, za což moc děkuji všem :) se zákrokem jsem velice spokojená :) pokud v budoucnu budu potřebovat nějaký zákrok, rozhodně se opět obrátím na Medicom. Doporučuji všem, klinika je opravdu ve všem nejlepší, za což hovoří spokojené recenze všech :) jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro Medicom

Google +

23.05.2016

Martina Vašáková

S MEDICOM Clinic jsem byla maximálně spokojena. Podstoupila jsem v prosinci 2015 na MEDICOM Clinic v Praze redukční mammaplastiku s modelací. Byla jsem mile překvapena jak časným termínem konsultace (na rozdíl od ostatních pracovišť, která jsem si našla na internetu), tak i samotnou konsultací, která byla vedena citlivým přístupem, MUDr. Ondrejka mi operaci srozumitelně popsal a nastínil reálně výsledky operace. Stanovený termín operace mi plně vyhovoval a byl na mé přání. Prostředí kliniky je příjemné a přátelské, personál profesionální. Anestezie, operace i před- a pooperační péče byla perfektní. No a to nejdůležitější, skvělý výsledek, za který vděčím mému lékaři, MUDr. Ondrejkovi. Zdravotně i esteticky dokonalé.

Firmy cz

16.05.2016

Ivana Kafková

Na klinice jsem podstoupila operaci horních a dolních víček u MUDr. Ondrejky a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Chci ocenit velmi profesionální, ale zároveň i lidský přístup nejen pana doktora, ale i celého personálu. Vřele doporučuji.

12.05.2016

Jana Stella

TOP !!!! Marie und Dr.Pachmann .... DANKE

Reference

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

Volejte zdarma
800 CLINIC
800 254 642
Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top