Hledat:
hledat google plus instagram facebook EN DE FR
telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642

Zkušenosti našich klientů

Filtrovat dle kategorii

01.07.2016

Soňa Šandová WFF PRO Bikini Model

Přátelé, kamarádi :-)) velice ráda bych touto cestou poděkovala klinice estetické medicíny a plastické chirurgie v Brně MEDICOM CLINIC a speciálně panu doktorovi MUDr. Petr Pachmanovi, díky nimž jsem si splnila sen ...Jsem třetí den po zákroku a už se nemohu dočkat prvního dne, kdy si vyrazím "jen tak" bez speciální podprsenky..
Musím uznat, že zpočátku jsem váhala, zda mám opravdu akci dotáhnout dokonce. Mísily se mi pocity strachu z bolesti, z toho ze se na pár měsíců musím vzdát cvičení a samozřejmě vidina plného dekoltu, sebevědomí a ženskosti.
Nicméně již od prvého vstupu na kliniku na vás dýchne skvělá atmosféra, usměvavá sestřička, vtsřícný personál a jejich profesinalita vás nenechají se otočit na podpatku a odejít.
A jakmile dostanete slušivé samodržící punčochy, úžasné pyžamo a svou postel, máte jasno... neuteču z boje a dám to!
A já to dala.. Pan anestezilog byl profesionál, sestřička usměvavá a vtipná a pan doktor... kouzelník :-))
Sama sobě jsem si dokázala, že bolest a strach je jen v našich myslích.. Práh bolesti mám nejspíše vyšší. Již od probuzení z narkózy jsem zvládala napsat zprávu, vstát, učesat se... Žádné akce typu: "měsíc se o sebe nebudeš moci postarat" se nekonají... Ale musím uznat, že servis mamky s jídlem se mi líbí :-))
Těším se na první foto v plavkách..:-)) Na první trénink s velikostí podprsenky větší jak 75A..
K tomu všemu se i tak bláznivě chci zkusit připravit na závody do Irska. Bude to rychlo akce, ale pokud zvládnu přípravu na MS tak jak chci, bude to krásný dáreček a třešnička na dortu se postavit znovu na stage mezi profesionálky!!!
Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji tyto služby, pana doktora i celou kliniku!

23.06.2016

Andrea Wohlstatova

Byla jsem maximálně spokojená, vše naprosto dokonalé....

21.06.2016

Petra Schwingerova-celik

Dobry den ja som podstupila abdominoplastiku u p.Brychtu pred 3 mesiacmi a musim povedat ze takeho profesionala som nevidela a co sa tyka personalu a proste vsetkeho na 1 starali sa ako v bavlnke o mna. Mozem len odporucit! A co sa tyka operace konecne mam brucho po akom som snivala.

Firmy cz

15.06.2016

Martina

Po konzultacích na 4 různých klinikách v Brně byla jasná volba Medicom Clinic. Krásné prostředí kliniky, moc milé recepční, a nakonec skvělý a moc sympatický pan doktor Pachman :) Prsa jsem měla po kojení a hubnutí prázdná, podstoupila jsem augmentaci s modelací a výsledek je naprosto dokonalý, jakýkoliv problém se mnou ihned řešil, takže komunikace na jedničku. Musím chválit i personál, sestřičky suprové, jejich péče před i po operaci byla úžasná. Velký DÍK celému Medicomu za splněný sen :)

Google +

07.06.2016

Ivana Koubová

Hezký den, v prosinci 2015 jsem v Medicomu podstoupila operaci nosu. Jednalo se o celkovou rekonstrukci - tvrdá i měkká část. Operoval mě pan doktor Ondrejka. Od prvního setkání nebyly žádné pochybnosti, tuto kliniku jsem si vybrala i na základě doporučení kolegyně, pan doktor byl velmi milý, ihned jsme si domluvili termín a jak bude operace probíhat. Personál kliniky byl také velice ochotný. Vše dopadlo na jedničku a jsem ráda, že jsem se pro zákrok rozhodla. Děkuji!

Firmy cz

06.06.2016

Ivana Kubínová

Na klinice jsem podstoupila zvětšení prsou. Kliniku mohu jen doporučit. Skvělá práce doktorů a následná péče sestřiček. Prostě úžasné!

31.05.2016

Juliet Winklerová

Chtěla bych poděkovat doktoru Horynovi. Jsem čerstvě po operaci, ale jsem velmi spokojená s celou klinikou i úžasným personálem. Pokud se někdo rozhodujete nad klinikou Medicom, neváhejte. Perfektní péče, jako v bavlnce.

23.05.2016

Katka Hermachová

Vynikající přístup celého týmu, od recepčních, sestřiček až po vynikající doktory. Byla jsem u MUDr. Horyny a je báječný, milý, lidský, ochotný. Na klinice jsem se cítila jako v bavlnce, za což moc děkuji všem :) se zákrokem jsem velice spokojená :) pokud v budoucnu budu potřebovat nějaký zákrok, rozhodně se opět obrátím na Medicom. Doporučuji všem, klinika je opravdu ve všem nejlepší, za což hovoří spokojené recenze všech :) jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro Medicom

Google +

23.05.2016

Martina Vašáková

S MEDICOM Clinic jsem byla maximálně spokojena. Podstoupila jsem v prosinci 2015 na MEDICOM Clinic v Praze redukční mammaplastiku s modelací. Byla jsem mile překvapena jak časným termínem konsultace (na rozdíl od ostatních pracovišť, která jsem si našla na internetu), tak i samotnou konsultací, která byla vedena citlivým přístupem, MUDr. Ondrejka mi operaci srozumitelně popsal a nastínil reálně výsledky operace. Stanovený termín operace mi plně vyhovoval a byl na mé přání. Prostředí kliniky je příjemné a přátelské, personál profesionální. Anestezie, operace i před- a pooperační péče byla perfektní. No a to nejdůležitější, skvělý výsledek, za který vděčím mému lékaři, MUDr. Ondrejkovi. Zdravotně i esteticky dokonalé.

Firmy cz

16.05.2016

Ivana Kafková

Na klinice jsem podstoupila operaci horních a dolních víček u MUDr. Ondrejky a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Chci ocenit velmi profesionální, ale zároveň i lidský přístup nejen pana doktora, ale i celého personálu. Vřele doporučuji.

Reference

Přijďte se k nám nezávazně poradit na osobní konzultaci

Volejte zdarma
800 CLINIC
800 254 642
Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci

telefon medicomclinic
Volejte
zdarma
800 CLINIC
800 254642


Praha

Spálená 14
110 00 Praha 1


Brno

Viniční 235
615 00 Brno-Židenice


Jihlava

Lékařský dům Jihlava
Havlíčkova 34a
586 01 Jihlava

Ústí nad Labem

Poliklinika Stříbrníky
(pod poštou)
Stříbrnická 3034/10
400 11 Ústí nad Labem
Plastická chirurgie MEDICOM Clinic, a.s. © 2004-2016 | Publikování nebo další šíření obsahu stránek Medicomvip.cz je bez písemného souhlasu společnosti MEDICOM Clinic, a.s. zakázáno. | FOREGROUND
Top